KONST / Litografier / Färglitografi 17454059

nr 1745 4059

Färglitografi

Patril Andiné. Signerad, numrerad 152/230. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 57x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:22:07